مراحل گرفتن ویزای سریلانکا برای ایرانیان

مراحل گرفتن ویزای سریلانکا برای ایرانیان

مراحل گرفتن ویزای سریلانکا برای ایرانیان را در سایت سریلانکا برای شما توضیح میدهیم. همچنین شما میتوانید در این سایت در مورد اقامت سریلانکا اطلاعات مفیدی به دست آورید.

سریلانکا از جمله معدود کشورهایی است که ایرانیان برای ورود به آن نیازی به ویزا ندارند و شما میتوانید در فرودگاه این کشور با ارائه گذرنامه و پرداخت هزینه‌ای حدود ۳۰ تا ۳۵ دلار  وارد این کشور شوید و اجازه‌ی اقامت یک ماهه را در سریلانکا دریافت کنید و اگر بعد از اتمام مدت یک ماهه قصد ماندن در این کشور را داشتید با مراجعه به مقامات این کشور، درخواست تمدید ویزا خود را نمائیدکه تا 9 ماه امکان تمدید ویزا سریلانکا وجود دارد.

مراحل گرفتن ویزای سریلانکا برای ایرانیان
مراحل گرفتن ویزای سریلانکا برای ایرانیان

نکات کلی درمورد اخذ ویزای سریلانکا

برای ورود به سریلانکا و یا هرکشور دیگری، گذرنامه شما باید بیشتر از 6 ماه اعتبار داشته باشد. در سفر به سریلانکا هنگام خروج از ایران و بعد از عبور از قسمت گذرنامه و ورود به کشور مقصد حتما نسبت به مهر خوردن گذرنامه تان ( مهر خروج و ورود ) مطمئن شوید. اگر به هر دلیلی این مهرها در گذرنامه شما نخورده باشد، مسئول نهایی شما هستید و ممکن است متهم به ورود غیر قانونی به کشور میزبان شوید. ویزای سریلانکا 30 روزه است و از زمان رسیدن به فرودگاه شروع میشود و 6 ماه اعتبار دارد. برای گرفتن ویزای سریلانکا فقط داشتن اصل پاسپورت کافیست.

راه های گرفتن ویزای سریلانکا برای ان دسته از گردشگرانی که میخواهند با خیال راحت سفر کنند:
1. گردشگران میتوانند  قبل از سفر به سریلانکا از طریق سفارت سریلانکا در ایران اقدام کنند که حدود یک هفته طول میکشد.
2. زمانیکه در فرودگاه سریلانکا فرود آمدند اقدام کنند و ویزای فرودگاهی بگیرند. ویزایی که در داخل فرودگاه صادر میشود دوبار ورود است به مبلغ 35 دلار.
3. از طریق سایت و به صورت انلاین ویزا دریافت کنید که در اینصورت باید کردیت کارت داشته باشید و 30 تا 35 دلار هزینه ویزا را پرداخت کنید و به صورت آنلاین پرینت ویزا را دریافت میکنید.

شما میتوانید سوالات خود را از کارشناسان ما در سایت سریلانکا بپرسید.